FAQ

FAQ

P: Gdzie i kiedy organizowane są nasze obozy? Jaki jest ich koszt? 

O: https://www.eiacamps.com/eiac

https://www.eiacamps.com/junior-camp

P: Jak jest zorganizowana opieka medyczna podczas obozów?

O: W trakcie obozu EIAC przez 24h na dobę jest z nami wykwalifikowana pielęgniarka.

     W trakcie obozów specjalistycznych zapewniamy dostęp do lokalnej służby medycznej.

 

P: Jeśli moje dziecko przyjeżdża na obóz po raz pierwszy i nikogo na nim nie zna, czy na pewno będzie się dobrze czuć i bawić?

O: Z całą pewnością! Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasi obozowicze nawiązują u nas fantastyczne przyjaźnie. Wasza pociecha będzie częścią naszej wielkiej rodziny zanim rozpocznie się pierwsza obozowa noc!

 

P: Czy moje dziecko może przyjechać na obóz nawet jeśli nie mówi po angielsku?

O: Nasze obozy są dla wszystkich dzieci. Ci, którzy przyjeżdżają spędzić z nami swoje wakacje są skoncentrowani na nauce nowych umiejętności i na dobrej zabawie, więc nie myślą i nie martwią się o swój angielski. No English, no problem! :) My zadbamy o to, aby się dobrze czuły.

 

P: Moje dziecko bardzo stresuje się tym, że będzie musiało cały czas mówić po angielsku.

O: To zupełnie naturalne, zwłaszcza dla dzieci, które przyjeżdżają po raz pierwszy. Zawsze wtedy doradzamy rodzicom, żeby pomogli dziecku myśleć o dobrej zabawie, jaka ich czeka, a nie o angielskim.

 

Telefony komórkowe i odwiedziny:

link do zasad obozu

 

P: Może MOJE dziecko w drodze wyjątku będzie mogło mieć telefon?

O: Obecnie telefony używane są przez dzieci i młodzież nie tylko do rozmowy, ale również do korzystania z social mediów. Zakaz korzystania z tych urządzeń podczas obozu jest podyktowany troską o bezpieczeństwo wszystkich naszych obozowiczów.