Co robimy

Organizujemy w Polsce wyjątkowe obozy, dokładnie takie, jakie można znaleźć w Ameryce; dla dziewcząt i chłopców, dzieci i młodzieży, w wieku od 8 do 18 lat! Zamiast prowadzenia 2-3 lekcji języka angielskiego dziennie, my używamy tylko tego języka przez cały czas bycia z dziećmi. Kładziemy nacisk na dobrą zabawę i wypoczynek, a także naukę wielu nowych aktywności i gier. 

 

Czy jesteś z nami po raz pierwszy, czy dziesiąty, czy jesteś biegły w angielskim, czy dopiero zaczynasz swoją językową podróż, będziesz się z nami świetnie bawić!


 

Jesteśmy dumni z oryginalności i jakości oferowanych przez nas obozów. Dajemy naszym obozowiczom możliwość doświadczenia prawdziwego ducha Ameryki oraz zapewniamy najwyższej klasy opiekę, jednocześnie dostarczając im maksymalną dawkę zabawy i możliwość nauki. Zawsze pamiętamy też o jednym z najważniejszych aspektów obozowego życia – zawieraniu nowych przyjaźni!

Szczycimy się naszą wyjątkową kadrą. EIAC ma niespotykaną wśród innych wypoczynków zorganizowanych relację ilościową uczestnik-opiekun, zatrudniamy 1 wychowawcę na ok. 10 obozowiczów. Również zróżnicowanie naszej kadry przebija inne oferty: my mamy pewność, że nasi podopieczni nauczą się od wykwalifikowanych wychowawców m. in. takich rzeczy jak: futbol amerykański, baseball, rękodzieło, malarstwo, modelarstwo, orientacji w terenie i wielu więcej ekscytujących rzeczy!

Na co czekasz? Dołącz do nas i spędź wakacje swojego życia z English Immersion American Camps! Czekamy na Ciebie!

Co robimy