WAŻNY KOMUNIKAT

19.04.2020 r.

W związku z obecną sytuacją, spowodowaną przez epidemię koronawirusa, firma English Immersion American Camps robi wszystko co można, aby zapewnić Państwu rozwiązania, które będą chronić każdego z Was, naszych Klientów. Każdy z Państwa jest dla nas ważny.

 

ORGANIZACJA OBOZU:

 

  1. Zapewniamy Państwa, że jeśli MEN i kuratorium nie odwołają organizacji wypoczynku, nasz obóz się odbędzie. Jesteśmy przygotowani na możliwe zmiany, np. termin, dodatkowe obostrzenia czy wymagania sanitarne.

 

  1. Jeśli MEN podejmie decyzję o odwołaniu wypoczynku zorganizowanego, ponieważ zależy nam na tym, żeby każda ze stron była usatysfakcjonowana w takiej sytuacji, proponujemy Państwu dwa rozwiązania dotyczące finansów (zgodnie z ustawą z dn. 31 marca 2020 r.):

  • zwrot wszystkich wpłaconych zadatków po upływie 180 dni od planowanej daty rozpoczęcia obozu, 

  • zamiana zadatków na voucher, ważny przez 1 rok, o takiej wartości, jak kwota wpłaconych przez Państwa pieniędzy. W praktyce oznacza to, że Państwa zaliczki zostają przeniesione na przyszły rok i przed następnym obozem pozostanie do dopłaty tylko kwota uzupełniająca.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i rozumiejąc trudną sytuację, w której wszyscy się obecnie znajdujemy, proponujemy dodatkowe rozwiązanie:

 

  • nawet jeśli obóz będzie zorganizowany, a Państwo przed obozem nie zdecydują się na wysłanie dziecka w tym roku, zamiast przepadnięcia zadatku oferujemy do 22 maja możliwość wyboru vouchera, o którym mowa powyżej.

 

ZWROT ZADATKU JEŚLI OBÓZ NIE JEST ODWOŁANY:

 

Niezależnie od przebiegu obecnej sytuacji, chcemy mieć pewność, że nikt z Państwa nie będzie stratny. 

Zgodnie z informacjami zawartymi w umowie, dostępnej na naszej stronie internetowej przypominamy, iż zadatek jest bezzwrotny, chyba, że w przypadku rezygnacji klient znajdzie zastępstwo (par.11)

Zaproponowaliśmy Państwu jednak dodatkowe rozwiązania:

  • Klienci, którzy dokonali zapisu do 8 lutego i wpłacili zaliczkę w ciągu 7 dni, mają prawo do zwrotu zaliczki w przypadku rezygnacji do końca kwietnia.

  • Klienci, którzy dokonali zapisu 8 lutego i później, mieli możliwość rezygnacji ze zwrotem kosztów do 20 marca.

 

Ponieważ zależy nam na tym, aby nasi klienci nie tracili pieniędzy, zachęcamy do skorzystania z opcji vouchera na przyszły rok, jeśli nie będą Państwo w stanie wysłać dziecka w tym roku. W ten sposób nie tracą Państwo już wpłaconych pieniędzy, nie ponoszą kosztów obozu, a zachowują miejsce na następny obóz. 

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ww. kwestiami, zachęcamy do kontaktu:

 

Anna Jasinkiewicz

anna@engimmersion.com

tel: 698 478 186